В наявності
250 грн
Кількість:
0
  • Виробник:Білка
  • Рік видання: 2020
  • Кількість сторінок: 318
  • Формат: 140х210 мм
Опис:

Прокляття, що дрімало в дощатому сарайчику, вирвалося на свободу. Ревучи мотором, воно пронесеться по життю тих, хто не встояв перед спокусою, ламаючи і змінюючи їх долі. Набираючи швидкість, пролетить крізь друзки пляшок, які із хрускотом б’ються на асфальті сільських дискотек, гучну музику, крики і п’яну різанину. Воно загляне в похмурі кабінети райвідділів і розкриє секрети першого кохання.

Прокляття безжальне до всіх, хто встане на його шляху. Завиваючи, як скажений вітер, воно розірве місяці і роки, поки не буде зруйновано … А чи буде?

“ЮПАК” – це роман про українське село. Зі своїми традиціями, діалектом, порядками, звичаями та вадами. Про таке, яким воно було на стику з епохою інтернету. Про сонне село на сході України, загубленому в степу. В степу з гучними цвіркунами, запашним полином і гарячим вітром. В степу, в якому ніхто не свій, крім своїх …Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: