Звідки (майже) все взялося. За матеріалами журналу New Scientist

В наявності
180 грн
Кількість:
0
  • Виробник:КМ-Букс
  • Автор:Ґрем Лоутон
  • Рік видання: 2020
  • Кількість сторінок: 304
  • Формат: 130х200 мм
  • Обкладинка: Тверда
Опис:

Зазирнувши в телескоп у 1920-х, Едвін Габбл з подивом виявив, що всі галактики, які він тільки міг розгледіти, розліталися одна від одної на шаленій швидкості. Чи не означає це, що в якийсь момент вони всі мали бути зібрані в одній точці? Це відкриття перевернуло дискусію про одну з найфундаментальніших загадок людського буття: "Як почався Всесвіт?".

Кожен народ та суспільство малм свої історії про походження космосу та його мешканців, але сьогодні, маючи змогу зазирнути в найраніші миті існування Всесвіту, озброєні археологією, геологією, еволюційною біологією та космологією, ми надзвичайно наблизилися до відповіді на питання "Звідки все взялося?".

Журналіст Ґрем Лоутон із відомого наукового журналу New Scientist досліджує сучасні історії про походження всього: від Великого вибуху, метеоритів і темної енергії до динозаврів, туалетного паперу та пуху з пупка.

Розкриваючи питання еволюції зірок, багатоклітинного життя, писемності, інтернету та атомних бомб, книга "Звідки (майже) все взялося" пропонує всеохопну подорож історією Всесвіту і людини в ньому.Відгуки (0):
Залиште відгук

На поточний момент немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим.
Розкажіть іншим користувачам сайту про переваги та особливості сайту, поділіться вашими враженнями і думками про придбаної продукції.

Залишити відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари цієї категорії: